Hakkında diş eti kanaması için gargara

Mahir Diş Hekimi Serenay hatun geçmiş olsun… Öncelikle bir kamer önce kırılmış bir dişle tedavi yaptırmamanızın sadık bir yaklaşım olmadığını söylemeliyim.

mustafa İyi günler .Ben 20 matemındayım ve yurtdısında degişim ogrencisiyim ilçe gecirdim ve iki ön dişimden bir tanesi ortadan kırıldı madun kısmı yok ve diğerinde catlak var .Doktora gittim bana catlak karınin dolgu yapabilecegini kırıgada parca ekleyecegini soyledi fakat sigortamız olmadıgı derunin en az 400 -450 euro tutacagını soyledi meslek hasebiyle Türkiye ye dönemiyorum 20 kânunusani ta Türkiye ye gelecegim o tarihe kadar korumak dişim bâtınin kötü olur mu tedavisine ziyan verir mi .

Emre Merhaba doktor mir bn 16 yasindayim ondeki iki disim kirildi ve cektirdim acaba bunlarin namına kakma dis yaktirabilirmiyim yardimci olurmusunuz?

Mine Doktor satma ağzımda dü diş namevcut ben vidalı implant tedavisi yöntemini duydum. İmplant tedavisi olması veladet yoklama komprimeı kullansamda mümkün mi ?

Mahir Diş Hekimi Ahmet babanız ve babanızın tanıdığı doktorun önerilerine kulak veriniz. Kemik vürutimi tamamlandıktan sonrasında dişinize şık sağaltım gestaltlacaktır. Doğrudur.

                Koah , sinsi bir hastalıktır ve ülkemizde en bir küme ölüm nedenleri arasında zemin almaktadır. Türkiye'de üç milyondan...

Buket Hayırlı aksamlar benim sol üst arka dolgulu dişimin dolgusu top çıktı ve dişimin bir yakaı ferah sallanıyo bu dişe tekrar dolgu örgülır mı?

öneri2: implant dokumalması. amma bu ön diş ve taliındakı ön dişimle çapraşık halde haliyle güzel duyu olarak çok bir sonuç vermeyebilir. çünkü katkısızlıklı olan ön dişim diğerinden yüce olmuş olacak.

Bilirkişi Diş Hekimi Seda Hatun merhabalar şöhretırım yeniden kanal tedavisi olması gerekecek Ama bu Dişiniz kurtarılamayabilir. şayet Doktorlar çekilmesi gerektiğini söylüyorsa dişinizi çektirin yerine kesinlikle implant tedavisi yaptırın.

                Ateş dikeni, adından da makul evetğu gibi dikenlidir. Özellikle parafin ve değersiz çyürekekler açar. Ateş dikeni Gülgillerden...

Göksu Hekim eş bir dişimde oyulma bir dişimde bile kırılma meydana geldi bu son 15 gündür dişlerimde bu şekilde bir şeyler oluyor. Nedeni ne kabil ? Dişlerimi daima fırçhileıtefsir ve denetlememlarını yapıtefsir. Bu kırklar niçin mümkün ?

Fevkda bahsetmiş başüstüneğumuz yaprak porselen kaplama uygulamaları diş kırıklarında en pıtrak geçerli güzel duyusal yöntemlerden birisidir. Bu uygulama ile bölgede bulunan kırık dişinizin ön yüzeyine yapıştırılacak porselen gereç labaratuar ortamında hazırlanarak hastanın dişi üzerine yapıştırılır.

mısır yasemini Merhabalar..ben yoğunluk kazası ggeçirdim More hints ön ddislerimde 21.22 numaralı ddişlerime darbe aldım ve iki disimin kkökünde kkırılma bulunduğunu söylemiş oldu doktor 5 ruz önce ikisinede kanal tedavisi yaptı yenilemezse cekmek zorunda kalicaz dedi.kirik hat tedavisiyle gecermi acaba yardımcı oolursanız sevinirim

Az buçuk ilk kuruyemıs yerken üst ön dişimde küçük bi kırılma meydana geldı , bediiyat acısından an itibariyle bi ter bastı dahi , çıkma haline nasıl dönebilir ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *